Prasa wzbogaciła się o kolejną fajną pozycję – „Łatwe szydełko” to wydanie specjalne od redakcji Burdy dla miłośniczek szydełkowania i nowoczesnych wzorów w formie papierowej. Co prawda istnieje wiele numerów z przeróżnymi schematami, ale ta gazeta naprawdę jest wyjątkowa. Zamieszczone projekty to nie babciowe serwetki, czy nudne bieżniki. To modne i nowoczesne inspiracje, z opisem wykonania krok po kroku i jeszcze lepszymi zdjęciami.
Nie zabraknie w numerze propozycji na świąteczne dekoracje, czy w związku z pogodą za oknem, schematów na ciepłe dodatki dla całej rodziny. Obłędna czapa – pilotka dla malucha, mitenki i – moja ulubiona – chusta, przepiękna chusta. Szydełkowa poszewka na poduszkę w duże trójkąty z pewnością doda uroku każdemu wnętrzu, a z resztek włóczki spożytkujecie czarując szydełkiem maskotkę dla malucha. Bo kto nie jest fanem amigurumi? 😉
I coś dla stawiających pierwsze kroki z szydełkiem – szybki samouczek. Zdjęcia, opisy, krok po kroku i zrobisz pierwsze słupki i półsłupki.

To nasze rodzime wydanie „Simply Crochet” od dawna cieszącego się regularną popularnością szydełkomaniaczek z zagranicy. I choć na razie wyszedł ten jeden jedyny numer, jako wydanie specjalne, jestem pełna nadziei, że stanie się on miesięcznikiem. A cena…? Na chwilę obecną nieco odstrasza, ale według zapowiedzi, jeśli wydanie nie okaże się fiaskiem, wraz ze zwiększonym nakładem w kolejnych numerach, cena będzie maleć – co cieszy 🙂 Oby Łatwe Szydełko na stałe zagościło w naszych kioskach!

thumb_560x800_10_w

Karmicielka
Mam na imię Weronika, kreatywna mama. Jestem tu jako wyrozumiała kobieta karmiąca, przyjaciółka w laktacji i dobra dusza podczas porodowych zmagań. Cieszę się, że i Ty tutaj jesteś. Rozgość się i zostań ze mną na dłużej.
http://www.karmicielka.pl

Podobne posty